Search
  • Madillos

Pradėkime nuo pradžių – kaip gimė „Madillos“?Visada savo siuvimo pradžią siejau su sūnaus Augusto atsiradimu, tačiau kai gerai pagalvoji šis įvykis tik leido susivokti ir vėl naujai save atrasti. Iš tiesų, „Madillos“ pradžių pradžia slypi dar vaikystėje.


Būdama dar visai maža mergaitė stebėdavau kaip siuva močiutė, o vėliau ir pati paslapčia sukarpius močiutės ar mamos sukneles ir sijonus bandydavau pasisiūti sau rūbą. Kartais pavykdavo, kartais ne. Stigo kantrybės, žinių, o galiausiai tikriausiai ir noro nes svajonę taip ir paleidau kuriam laikui.


Pirmuosius savo siuvimo kursus baigiau ir pirmąją siuvimo mašiną nusipirkau dar nėštumo metu, tačiau viskam įsivažiuoti dar prireikė laiko. Mano įsivaizduojama motinystė nebuvo jau tokia lengva, o pabandžius siūti pirmuosius rūbelius Augustui greitai suvokiau, kad vis dėlto trūksta žinių.


Tuomet iškart ėmiausi ieškoti galimybės dar labiau patobulėti ir taip pradėjau lankyti intensyvius siuvėjų kursus, kurie truko net 8 mėnesius.


Nors jų metu išmokau labai daug, vis dėlto, šis amatas kaip turbūt visos kitos veiklos turi begalines galimybes siekti vis daugiau. Kasdienis darbas ir atsidavimas šiam užsiėmimui mane praturtina ir kasdien moko vis naujų dalykų, kur dar didžiuliai reikalavimai sau.


Atrodo lyg šiandien pamenu savo pirmąjį rūbų komplektą pasiūtą klientui. Tai buvo kilpinio trikotažo mėlynos spalvos vaikiškos kelnės ir garstyčių spalvos džemperis su meškučiu. Kad jūs galėtumėte įsivaizduoti, kaip nedrąsiai jį siuvau ir kaip nekantriai laukiau kliento atsiliepimo kuomet jis gavo šį komplektą. Praėjus dviems metams, aš vis dar laukiu kiekvieno iš savo klientų to grįžtamojo ryšio, žinutės ar viskas gerai. Man tai didžiausia siekiamybė ir noras – kad visi gavę „Madillos“ rūbą juo džiaugtųsi ir neliktų nusivylę.


Gal kas nors ir galėtų pasakyti, kad neturėčiau taip nerimauti dėl kiekvieno kliento, bet aš tikiu, kad šis požiūris yra teisingas, o jūsų rankas pasieks tik kokybiškas produktas, kuriuo pati galiu didžiuotis.


Dabar, kai skaičiuoju jau antruosius savo veiklos metus, esu kaip niekad tikra, kad einu savo keliu. Be galo džiaugiuosi, kad šioje veikloje atsiranda vis daugiau žmonių, kurie manim tiki, palaiko ir skatina tobulėti. „Madillos“ jau turi savo komandą, kuri po truputį didėja, turi pastovių klientų ratą, elektroninę parduotuvę ir dar daug idėjų bei parako joms įgyvendinti.


Net širdis suvirpa kuomet pamatau tą senučiukę siuvimo mašiną, kuri priklausė mano močiutei, paskui man. Dabar šiai mašinai jau daugiau kaip 70 metų, o ji visa dar siuva. Taip ir primena tuos laikus, nuo ko viskas ir prasidėjo.245 views

Recent Posts

See All