Apie mus

,,Madillos" gyvuoja...

Prekinis ženklas “Madillos” gyvuoja jau ne vienerius metus. Didžiausią dėmesį skiriame ruošdami šventinių rūbų kolekcijas. Užtikriname, kad siuvame tik iš naturalių ir vaiko odai draugiškų audinių, tokių kaip linas ar medvilnė. Vaikai su mūsų kurtais proginiais kostiumėliais jaučiasi patogiai ir stilingai. 

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti viską ko reikia Krikšto šventei- krikšto kostiumai, suknelės, skraistės, žvakės, galvos aksesuarai, kojinės. Čia galima įsigyti ir vaikams skirtus laisvalaikio rūbelius, drabužius su Lietuvos trispalvės simbolika ir kalėdiniais motyvais.

Siuvimo pradžia

Prisimenant drabužių siuvimo pradžią , ją siejau su sūnaus Augusto atsiradimu, tačiau gerai pagalvojus, šis įvykis tik leido susivokti ir vėl naujai save atrasti. Iš tiesų, „Madillos“ pradžių pradžia slypi vaikystėje. Būdama dar visai maža mergaitė, stebėdavau kaip siuva močiutė, o vėliau ir pati paslapčia sukarpius močiutės ar mamos sukneles ir sijonus bandydavau pasisiūti sau rūbą. Kartais pavykdavo, kartais ne. Stigo kantrybės, žinių, ir tikriausiai noro, nes svajonę taip ir paleidau kuriam laikui.

“Madillos” yra daugiau nei skambus pavadinimas

Pristatydama savo sukurtą prekės ženklą, galiu drąsiai teigti, kad “Madillos” yra daugiau nei skambus pavadinimas. “Tai gyvenimo būdas ir principai, kurių kasdien laikomės drauge su mūsų klientais. Juk mes visi vertiname kokybę, praktiškumą ir norime visada atrodyti stilingai – tiek švenčių metu, tiek kasdienybėje.”

Sekite mus

Pirkinių krepšelis